Slávnostný Galavečer 2023

V piatok druhého februára sa uskutočnil Galavečer spojený so slávnostným vyhlásením Slovenského pohára za rok 2023, kde bolo ocenených aj mnoho našich športovcov.

Piešťanci na majstrovstvách Európy

V kategórii Chlapci 14 roční sa umiestnil na treťom mieste Urban Šimon. Na obdivuhodnom druhom mieste sa umiestnila Hanáková Lara v kategórii Kadetky. Naše dve juniorky Švecová Romana a Gavorová Hana ovládli kategóriu Juniorky, kde Romča ukázala vyššie kvality nad svojou deblistkou Hankou. Takisto Zrutta Michal a Današ Matej konkurovali v kategórii kajak muži, v ktorej Michal ťahal za kratší koniec oproti svojmu treníngovému partnerovi Matejovi. V kategórii muži canoe obsadil skvelé druhé miesto Szobolovszky Michal. A netreba zabudnút ani na tých najstarších, kde nám robil radosť Jankech Milan, ktorý obsadil taktiež druhú priečku.

Špeciálne ocenenie si odniesla domov Romča za úspečnú reprezentáciu na Majstrovstvách Sveta v Auronze, kde si vypádlovala striebro.

Na záver treba poďakovať za celoročnú pomoc a prácu celému piešťanskému zboru, do ktorého patria tréneri, pretekári, ale aj rodičia a každá výpomoc.

Fotografie z odovzdávania nájdete tu.