Pohár SNP 2024

Prvý júnový víkend sa konal v Piešťanoch už 64. ročník Pohára SNP. Nechýbali ani skvelé umiestnenia domácich!

Piešťanci na majstrovstvách Európy

Od najmladších nám robili radosť na 2000m trati:

  • Juraj Maráček, 6. miesto, chlapci 10
  • Michal Uhrík, 1. miesto, chlapci 11
  • Ľuboš Stanček, 3. miesto, chlapci 12
  • Michal Komár, 5. miesto, chlapci 12
  • Michal Komár + Ľuboš Stanček , 2. miesto, K2 chlapci 11/12
  • Ema Ondrejíčková , 2. miesto, dievčatá 12
  • Ema Ondrejíčková , 2. miesto, dievčatá 12
  • Ema Ondrejíčková + Timea Stančeková , 1. miesto, K2 dievčatá 11/12

1000m trať:

  • Martin Uhrík, 5. miesto, chlapci 13
  • Alex Papay, 9. miesto, chlapci 14
  • Tomáš Tapušík, 6. miesto, kadeti
  • Martin Bábik, 2. miesto, juniori
  • Daniel Rybanský, 3. miesto, muži
  • Matej Današ, 4. miesto, muži
  • Alex Papay + Matej Sekerák, 7. miesto, K2 chlapci 13/14
  • Tomáš Tapušík + Samuel Hangya, 3. miesto, K2 kadeti
  • Jakub Uhrík + Šimon Urban, 6. miesto, K2 kadeti
  • Martin Bábik + Máté Marsal, 1. miesto, K2 juniori
  • Daniel Rybanský + Dominik Doktorík, 1. miesto, K2 muži
  • Nina Radimáková, 5. miesto, dievčatá 13
  • Karolína Schultzová, 7. miesto, dievčatá 14
  • Lara Hanáková, 1. miesto, kadetky
  • Eliška Gajdošíková, 9. miesto, kadetky
  • Gloria Galbavá, 2. miesto, C1 kadetky
  • Hana Gavorová, 1. miesto, ženy
  • Romana Švecová, 2. miesto, ženy
  • Sofia Noskovičová + Karolína Schultzová, 5. miesto, K2 dievčatá 13/14
  • Nina Radimáková + Sůvová Pavlína, 5. miesto, K2 dievčatá 13/14
  • Lara Hanáková + Eliška Gajdošíková, 1. miesto, K2 kadetky

500m trať:

  • Martin Uhrík, 7. miesto, chlapci 13
  • Tomáš Tapušík, 3. miesto, kadeti
  • Martin Bábik, 1. miesto, juniori
  • Daniel Rybanský, 2. miesto, muži
  • Matej Današ, 3. miesto, muži
  • Michal Zrutta, 6. miesto, muži
  • Tomáš Tapušík + Samuel Hangya, 2. miesto, K2 kadeti
  • Jakub Uhrík + Šimon Urban, 6. miesto, K2 kadeti
  • Martin Bábik + Máté Marsal, 1. miesto, K2 juniori
  • Daniel Rybanský + Dominik Doktorík, 1. miesto, K2 muži
  • Matej Današ + Filip Podleiszek, 2. miesto, K2 muži
  • Erik Noskovič+ Matej Michálek, 3. miesto, K2 muži
  • Viktor Samuel Podhradský + Michal Zrutta, 6. miesto, K2 muži
  • Nina Radimáková, 4. miesto, dievčatá 13
  • Karolína Schultzová, 6. miesto, dievčatá 14
  • Sofia Noskovičová, 7. miesto, dievčatá 14
  • Lara Hanáková, 1. miesto, kadetky
  • Eliška Gajdošíková, 5. miesto, kadetky
  • Gloria Galbavá, 2. miesto, C1 kadetky
  • Romana Švecová, 1. miesto, ženy
  • Hana Gavorová, 2. miesto, ženy
  • Sofia Noskovičová + Karolína Schultzová, 3. miesto, K2 dievčatá 13/14
  • Nina Radimáková + Sůvová Pavlína, 5. miesto, K2 dievčatá 13/14
  • Lara Hanáková + Eliška Gajdošíková, 2. miesto, K2 kadetky